OGŁOSZENIA

Fakty czy bzdury?

fake-2355686_960_720

Wczoraj tj. 16 lutego 2022 na jednym z popularnych portali dziennikarskich pojawił się artykuł o poparzonej dziewczynce z naszego miasta.

Treść oraz przekazane w artykule informacje pozostawiają wiele do życzenia. Bowiem według dziennikarzy owego portalu poparzona dziewczynka wciąż ma 3 miesiące i nadal przebywa w szpitalu.

Z treści artykułu wynika jakoby do tragicznego zdarzenia miało dojść w ubiegłych dniach. Przypominamy, sytuacja miała miejsce na początku grudnia ubiegłego roku !

Ponadto w samym tytule widnieje informacja, iż oskarżona zagotowała wodę w czajniku i polewała nią leżącą w łóżku małą Julię. Jak dotąd żaden z organów zajmujących się sprawą nie podał takowej informacji. Utrzymując jedynie, że dziecko doznało poparzeń poprzez kontakt z cieczą.

W dobie Internetu mamy niewyobrażalnie wielki wybór portali, gazet oraz innych miejsc, z których czerpiemy informacje. Apelujemy jednak do państwa, aby wybierać tylko zaufane i sprawdzone źródła. Bowiem artykuł ten obrazuje idealnie jak niektóre portale dopowiadają bądź przeinaczają fakty.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/goldap-wyrodna-matka-justyna-p-polewala-coreczke-julke-wrzatkiem

Czytaj także:

Sytuacja prawna poparzonej dziewczynki i jej siostry