OGŁOSZENIA

Ekipa Eko-Instal Mazury nieustannie pracuje na najwyższych obrotach! [Najnowsze realizacje]

Eko-Instal Mazury to lokalny wykonawca instalacji fotowoltaicznych z Gołdapi. Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie paneli fotowoltaicznych, a jej właścicielem jest Grzegorz Chocianowicz. 

W swojej ofercie posiadają nie tylko sam montaż paneli, ale przede wszystkim pomoc i zaangażowanie w cały proces, który dla wielu wydaje się być skomplikowanym. 

Panele fotowoltaiczne nie są przeznaczone jedynie dla domów,  ale również dla firm i gospodarstw, różnego rodzaju instytucji. 

Niosą za sobą wiele pozytywnych korzyści przede wszystkim ekonomicznych i ekologicznych ! 

Nie ma znaczenia czy wiosna, czy zima. Ekipa Eko-Instal Mazury nieustannie pracuje na najwyższych obrotach. Tym razem zajmowała się montażem instalacji fotowoltaicznej o mocy 15 kWp na budynku ZPO w Baniach Mazurskich! [fotorelacja w galerii]. 

Kilka dni temu uruchomili również małą elektrownię wiatrową o mocy 7 kW, która nie funkcjonowała od 5 lat.
Turbina w trakcie ostatnich silnych wiatrów pozytywnie przeszła testy, produkowana energia spełnia wszystkie niezbędne warunki, a klient może cieszyć się z produkcji energii z odnawialnego źródła, jakim jest wiatr. 

Jeśli wciąż wahasz się nad fotowoltaiką i odnawialnymi źródłami energii umów się na darmową, niezobowiązującą wycenę! Przekonasz się sam, że to dobrze rokująca na lata inwestycja, numer kontaktowy: +48 513 300 715. 

Więcej o Eko-Instal Mazury przeczytasz tutaj. 

 

Rol-Masz
Beauty Space
PK Serwis 2023
Sauna
Eko-pal
Proniek