OGŁOSZENIA

Bądź niezależny od nieustannych podwyżek cen prądu – produkuj własny z gołdapską firmą EKO-INSTAL.MAZURY!

Eko-Instal Mazury to lokalny wykonawca instalacji fotowoltaicznych z Gołdapi. Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie paneli fotowoltaicznych, a jej właścicielem jest Grzegorz Chocianowicz. 

W swojej ofercie posiadają nie tylko sam montaż paneli, ale przede wszystkim pomoc i zaangażowanie w cały proces, który dla wielu wydaje się być skomplikowanym. 

Eko-Instal.Mazury każdego klienta traktuje indywidualnie, oferuje darmową wycenę, w trakcie której przede wszystkim doradzi, na jakie panele fotowoltaiczne powinieneś się zdecydować, jaki wybrać falownik oraz dobierze odpowiednią konstrukcję- dachową lub gruntową. Ich wiedza oraz doświadczenie sprawią, że instalacja zostanie dobrana odpowiednio do Twoich potrzeb. 

Firma zajmuje się również zgłaszaniem instalacji do zakładu energetycznego oraz Straży Pożarnej, a także pomocą w uzyskaniu dofinansowania z programów takich jak:

  • CZYSTE POWIETRZE
  • MÓJ PRĄD 
  • AGROENERGIA 
  • TERMOMODERNIZACJA
Po zakończonym procesie instalacji Wasza fotowoltaika nadal pozostanie pod ścisłą kontrolą wykonawcy.
 
Posiada on aplikacje, dzięki którym ma możliwość stałej obserwacji i kontroli instalacji. W razie wystąpienia jakichkolwiek błędów lub usterek będzie o tym wiedział, co umożliwi szybką reakcję i wyeliminowanie potencjalnego problemu.
 

Panele fotowoltaiczne nie są przeznaczone jedynie dla domów,  ale również dla firm i gospodarstw! Niosą za sobą wiele pozytywnych korzyści przede wszystkim ekonomicznych i ekologicznych ! 

Zastanawiasz się nad fotowoltaiką i produkcją czystego prądu z darmowej energii słonecznej dla swojego domu? Dowiedz się, jakie korzyści niesie ze sobą energia czerpana prosto ze słońca i skorzystaj z usług lokalnej firmy  EKO-INSTAL.MAZURY! 

Kontakt:
Grzegorz Chocianowicz 
      tel: 513 300 715
 
 

1. Niższe rachunki za prąd przez ponad 25 lat

Przejście na energię słoneczną to doskonała inwestycja dla właścicieli gospodarstw domowych, która przez długie lata przynosić będzie nam zyski i oszczędności. Wytwarzanie własnego prądu z instalacji fotowoltaicznej pozwala nam na jego mniejszy zakup od dostawców energii elektrycznej, a tym samym na obniżenie kwot na naszych rachunkach. Jest to możliwe, gdyż nasze urządzenia domowe (lub firmowe) w pierwszej kolejności pobierają prąd wyprodukowany przez naszą mikroelektrownię.

2. Większa niezależność od podwyżek cen energii

Fotowoltaika to również większa niezależność od podwyżek cen energii, w tym kosztów jej dystrybucji. . Zatem dzięki instalacji fotowoltaicznej stajemy się w mniejszym stopniu zależni od dostawcy energii, a tym samym od rosnących na rynku stawek.
 

3. Możliwość pozyskania dofinansowania

Inwestując w technologie fotowoltaiczne możemy skorzystać z wielu możliwości dofinansowania zarówno skierowanych do osób fizycznych, jak i firm. 

4. Wysoka trwałość instalacji fotowoltaicznej

Instalacja fotowoltaiczna jest narażona na nieustanne działanie różnorakich czynników atmosferycznych. W związku z tym producenci przeprowadzają szereg badań i testów, aby mieć pewność co do jej trwałości. Dzięki wysokiej jakości materiałów możemy być spokojni o stan naszych modułów nawet podczas gradobicia lub ulewnego deszczu. Panele wykazują również dużą wytrzymałość na nacisk ze strony zalegającego na nich śniegu. Co więcej, prawidłowo wykonana konstrukcja wsporcza gwarantuje wytrzymałość nawet przy bardzo silnym wietrze.

5. Łatwość obsługi instalacji fotowoltaicznej

Utrzymanie i dogląd instalacji nie wymagają od nas dużego wysiłku. Produkcja energii i jej przesył są w pełni zautomatyzowane, a falownik wchodzący w skład instalacji jest w stanie powiadomić nas w razie zaistnienia niestandardowej pracy instalacji fotowoltaicznej. Jako właściciele nie musimy martwić także o mycie modułów fotowoltaicznych-dzięki odpowiedniemu nachyleniu paneli deszcz wykonuje tę pracę za nas! Wyjątek stanowi silniejsze zabrudzenie modułów jednak w tym wypadku możemy wyczyścić nasze moduły samodzielnie.
 

6. Korzystny wpływ na środowisko

Za montażem instalacji fotowoltaicznej przemawia także troska i dbałość o środowisko naturalne. Instalacja fotowoltaiczna nie emituje żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji oraz pyłów. Nie generuje ona także hałasu oraz nie zużywa zasobów wody pitnej do wytwarzania energii. Co więcej, do produkcji modułów fotowoltaicznych wykorzystuje się powszechnie występujący krzem oraz aluminium, które są materiałami w pełni podlegającymi recyklingowi. Wszystko to czyni z fotowoltaiki jedno z najczystszych źródeł energii.

7. Wykorzystanie niewyczerpywalnej energii

Słońce to niewyczerpalne i czyste źródło energii odnawialnej, dzięki energii czerpanej ze Słońca jesteśmy w stanie ograniczyć nie tylko wysokość rachunków za prąd, ale także zapewnić wygodę i większe bezpieczeństwo dla siebie oraz swoich bliskich.
 
Nie zwlekaj i już dziś powiedz „TAK!” fotowoltaice!
 
Bądź niezależny 
Wybierz lokalnie 
Wybierz Eko 
Wybierz EKO-INSTAL. MAZURY