OGŁOSZENIA

Została potrącona na przejściu dla pieszych

Gołdapscy funkcjonariusze obsługiwali wczoraj (19.09.br.) zdarzenie drogowe, do którego doszło w centrum miasta. Na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia 30-letniej kobiety. 

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych na ulicy Wolności w Gołdapi. Kilka minut po godzinie 14.00 oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał informację o potrąceniu pieszego.

Natychmiast na miejsce skierowano patrol Policji. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem osobowym potrącił na oznakowanym przejściu kobietę.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Przeprowadzili oględziny miejsca i pojazdu oraz przesłuchali świadków. Poszkodowana uskarżała się na ból nogi i została przetransportowana do szpitala. Po przeprowadzeniu wstępnych badań lekarskich okazało się, ze doznała jedynie ogólnych potłuczeń.

Kierowca osobówki był trzeźwy. Za rażące naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa wobec czego zostaną przeprowadzone w tej sprawie czynności wyjaśniające mające na celu ustalić przyczynę i szczegółowe okoliczności.

Ubezpieczenia
Fotowoltaika
PK Serwis 2023
Rol-Masz