OGŁOSZENIA

Złoty medal dla naszych „Jaćwingów” na Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej

Świetny występ na trzydniowym turnieju mają za sobą Młodziczki Naszego zespołu. Dziewczyny grając w systemie trzech rund uplasowały się na najwyższym stopniu podium.

W pierwszym dniu turnieju po bardzo dobrych meczach wygrywamy z drużynami z Radomia 14:12 oraz Kępna 25:10 tym samym awansowaliśmy do rundy półfinałowej, w której zmierzyliśmy się z zespołami z Marek 18:11 i Żórawiny 17:10 oba spotkania były na naszą korzyść.

W ostatnim dniu turnieju grając w rundzie finałowej zwyciężyliśmy z drużynami z Łodzi 19:15 oraz Radomia 11:9 .

Klasyfikacja końcowa:

1. UKS Jaćwingowie Gołdap 🥇

2. CHKS Łódź 🥈

3. APR Radom 🥉

4. UKS Rusiec

5. Junak Handball Team Włocławek

6. UKS Chrobry Żórawina

7. MKS Marcovia Marki

8. SPR Kępno

9. 3Dsmart KPR Szczypiorno Kalisz

Najlepszą zawodniczką zespołu została wybrana Lena Jankowska, która w tym turnieju pokazała się ze świetnej strony.

Mielna Buczyńska swoją znakomitą postawą na boisku została wybrana przez organizatorów najlepszą zawodniczką całego turnieju. 

Piłka ręczna jest sportem zespołowym dlatego cała drużyna zasługuje na pochwałę jest to ich wspólny sukces. Biorąc udział w takich zawodach zdobywamy spore doświadczenie, które chcemy przełożyć na mecze ligowe.

Skład drużyny: Gabriela Bąkowska, Zuzia Mikielska, Amelia Grotkowska, Zuzanna Jasińska, Lena Jankowska, Kiara Racis, Michalina Jasińska, Claudia Żurawska, Aleksandra Cybulska, Amelia Kuptel, Aleksandra Skiba, Mielna Buczyńska, Aleksandra Wińska, Zofia Zarzycka, Anna Przystawska, Oliwia Sikorska.

UKS Jaćwingowie Gołdap