OGŁOSZENIA

Złota fala triumfu: Nasz klub dominuje na zawodach pływackich w Giżycku

W dniach 27-28 maja 2023 r. odbyły się zawody pływackie w Giżycku, które cieszyły się patronatem Burmistrza miasta Giżycka. Wśród licznych uczestników szczególnie wyróżnili się zawodnicy z naszego klubu, prezentując niesamowite umiejętności i determinację.

Pod czujnym okiem trenera Adama Kozłowskiego, aż 17 naszych utalentowanych pływaków walczyło o sukces. Ich wysiłek i poświęcenie zaowocowały zdobyciem aż 21 medali, w tym 10 złotych, 6 srebrnych i 5 brązowych.

Ale to nie koniec naszych triumfów! Nasi niezwykli zawodnicy zostali również uhonorowani 5 statuetkami wyróżniającymi najlepszych uczestników zawodów. Wśród nich znaleźli się:

  • Liza Naszkiewicz,
  • Nikodem Kowalik,
  • Oskar Kozłowski,
  • Juliusz Walkiewicz,
  • Zuzia Radziszewska.

Ponadto, nie możemy zapomnieć o innych występach utalentowanych pływaków. Laura Kozłowska, Inga Naszkiewicz, Kacper Biel oraz sztafeta 4×50 metrów stylem dowolnym w składzie Julia Deptula, Blanka Bukwaś, Joanna Chocianowicz i Antonina Bator, również zdobyli medale, doceniane przez publiczność i sędziów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom za ich wysiłek, determinację i niezwykłe umiejętności, które przyczyniły się do tego wspaniałego sukcesu!

Beauty Space
Sauna
PK Serwis 2023
Eko-pal
Proniek
Rol-Masz