OGŁOSZENIA

Zgłoś potrzebującą rodzinę do Szlachetnej Paczki!

Można już zgłaszać potrzebujące pomocy, samotne osoby i rodziny z Powiatu Gołdapskiego do tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki.

Wystarczy wypełnić formularz, załączyć w nim podpisane zgłoszenie rodziny, a następnie oryginał przekazać liderce rejonu lub przesłać pocztą na adres Stowarzyszenia Wiosna.

Jeśli znasz rodzinę lub osobę samotną w trudnej sytuacji, która potrzebuje pomocy – możesz ją zgłosić do tegorocznego programu Szlachetnej Paczki. Aby to zrobić wystarczy wypełnić formularz, załączyć w nim podpisane zgłoszenie rodziny, a następnie oryginał przekazać liderce rejonu (Tel. 535 857 620) .

Jest na to czas do połowy listopada.

Szlachetna Paczka to ogólnopolska akcja, która od 2001 r. dociera do rodzin i osób samotnych żyjących w trudnej sytuacji – nie tylko z powodu biedy materialnej, ale też np. wykluczenia społecznego i braku dostępu do specjalistycznej pomocy. W tym roku ponownie zawitała do naszego powiatu. Gołdapski sztab już przygotowuje się do „Weekendu cudów”, czyli grudniowego finału akcji. Dzięki współpracy z m.in. Ośrodkiem Pomocy Społecznej, sołtysami, innymi instytucjami i organizacjami tworzy lokalną bazę potrzebujących rodzin, które zostaną w tym roku objęte pomocą.

Baza oficjalnie zostanie opublikowana 18 listopada na stronie: www.szlachetnapapaczka.pl.

Proniek
Eko-pal
Rol-Masz
PK Serwis 2023
Beauty Space
Sauna