OGŁOSZENIA

Żeliwo z Charakterem: Poznaj Firmę GICOR i Jej Wyjątkowe Produkty


Choć głównie kojarzycie tę firmę z infrastrukturą miejską, to w ich ofercie znajdziecie doskonałe akcesoria do domu i ogrodu…


GICOR to historia pasji i zaangażowania, która trwa już od ponad czterech dekad. Dzięki temu doświadczeniu firma tworzy piękne i funkcjonalne wyroby żeliwne, które zachwycają swoją trwałością i estetyką.


Wszystkie produkty powstają w Gołdapi – od początkowego projektu po pakowanie gotowych produktów. To gwarancja pełnej kontroli nad procesem oraz jakością każdego detalu.

W ofercie GICOR’u znajdziecie zarówno bogato zdobione, klasyczne wzory, które przywołują nostalgiczny urok minionych epok, jak i minimalistyczne, nowoczesne formy, które wpisują się w dzisiejsze trendy designu.

Firma zdaje sobie sprawę, że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego wykonując produkty żeliwne, dba o każdy najmniejszy element, aby efekt końcowy zachwycał jakością i estetyką.

Jednym z filarów GICOR’u jest troska o środowisko naturalne. Firma od zawsze stawia na ekologię i zrównoważony rozwój. Materiały do produkcji wyrobów żeliwnych pochodzą w 100% z recyklingu, co świadczy o trosce o przyszłość planety. Co więcej, wszystkie produkty GICOR’u są zaprojektowane w taki sposób, że po zakończeniu swojego cyklu życia mogą być ponownie przetworzone, tworząc zamknięty obieg ekologiczny.

Wraz z każdym wyprodukowanym przedmiotem, firma przekazuje kawałek swojego serca i zaangażowania. To doskonałe połączenie tradycji i nowoczesności, tworzące produkty, które nie tylko służą, ale także inspirują.

Specjalnie dla Was Firma przygotowała wyjątkowy rabat -10% na każdy z oferowanych produktów. Aby z niego skorzystać wystarczy podać hasło „TerazGoldap„. 

 

Katalog produktów znajdziecie tutaj: 

www.gicor.pl/KATALOG

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź:

Fanpage: www.facebook.com/gicor

🌐 Strona Internetowa: https://www.gicor.pl/

📞 Zadzwoń +48 601 781 566

Rol-Masz
Ubezpieczenia
Fotowoltaika
PK Serwis 2023