Zebrali ponad pół tys. głosów ws. pozostawienia banerów

Zebrali ponad pół tys. głosów ws. pozostawienia banerów źródło zdjęcia:

Wczoraj (11.11.br.) pisaliśmy dla Was o akcji związanej z rozwieszaniem banerów w parku (link do artykułu). Jak odebrali „nowe wystrojenie” parku mieszkańcy miasta? 

 

Policzcie się „strajkujące” kobietki. Ile was jest? Nie liczycie się nawet dla Lempart, bo ile może z was wydusić kasy? Nie macie nic do roboty to może trzeba by było zaangażować się w pomoc osobom starszym i potrzebującym w dobie pandemii a nie zaśmiecać miasto i robić z siebie pośmiewisko. Nie macie wolności? Gdyby tak było, nie robiłybyście tego co robicie. Trochę opamiętania i trzeźwego spojrzenia… komentuje na Facebooku Pani Halina

Po zajściach z 11.11 tj. nieudanej próby zdjęcia banerów z drzew przez pracowników Domu Kultury w Gołdapi oraz interwencji samego Burmistrza – Tomasza Luto (link od 1:00) uczestnicy manifestacji postanowili udowodnić swoją liczebność poprzez zbieranie podpisów osób popierających pozostawienie banerów (do 15.11), popierających protest, oraz płacących za nieudolność rządu. Udało się łącznie zebrać 575 podpisów (40 online), które zostały przekazane do Urzędu Miejskiego w Gołdapi.

 

Galeria:

Kliknij na zdjęcie poniżej, aby przeglądać.

Zebrali ponad pół tys. głosów ws. pozostawienia banerów

Komentarze

 • ja

  2020-11-12 20:47:12

  Mam pytanie do władz Gołdapi,czy mogę bez pozwolenia zawiesić w parku między drzewami baner z reklamą swojej firmy,a jeżeli nie to dlaczego tam wiszą jakieś „prześcieradła”

 • M

  2020-11-12 16:56:40

  W czasach rosnącej liczby zachorowań, to chyba jedna z najbardziej racjonalnych form protestu. Protestujmy póki jeszcze nam wolno.

 • Mieszkaniec

  2020-11-12 16:23:23

  Zacznijmy od tego, że to nie była nieudolna próba. To było zwykle poszanowanie święta. A że jakieś dziewczynki walczą z rządem w Gołdapi gdzie ma g do gadania to o czym my mówimy. Ja jakbym miała walczyć to bym pojechała do Warszawy a nie w takim grodzie...