OGŁOSZENIA

Zderzenie motocyklisty i samochodu

Funkcjonariusze gołdapskiej komendy wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Dąbrówce Polskiej. Kierujący motocyklem w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości między pojazdami najechał na tył samochodu osobowego. W wyniku zdarzenia z urazem klatki piersiowej został przewieziony do szpitala.

W piątek (22.09.2023r.) po godz. 19:00 w Dąbrówce Polskiej, na drodze wojewódzkiej nr 650 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla i samochodu osobowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 44-letni kierujący motocyklem marki BMW w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości między pojazdami najechał na tył samochodu osobowego marki Volvo.

Kierujący byli trzeźwi. Motocyklista został przetransportowany do szpitala. Tam okazało się, że nie odniósł poważnych obrażeń. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze, przypominając, że motocykliści obok rowerzystów i pieszych to „niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”, którzy są najbardziej narażeni na tragiczne skutki zdarzeń drogowych.

Ubezpieczenia
Rol-Masz
PK Serwis 2023
Fotowoltaika