OGŁOSZENIA

Zawodnicy wystartowali, przed nimi zacięta rywalizacja i wymagająca trasa!

Dzisiaj (23.07.br.) odbyła się kolejna edycja zawodów Garmin Swimrun Series w Gołdapi. Uczestnicy wystartowali spod Tężni Solankowych, znajdujących się przy ul. Promenada Zdrojowa 20.
 
 
Kolejny raz zawodnicy mieli okazję do udziału w wyścigu na malowniczych terenach, które zachwycają bogactwem jezior, lasów i pól.
 
Zawodnicy startujący podczas Garmin Swimrun Series ponownie mieli do wyboru jeden z trzech dystansów: 5 km (indywidualnie), 11 km (indywidualnie) oraz 30 (dwuosobowe teamy). Swimrunerzy zmierzą się nie tylko z rywalami, ale również z wymagającymi szlakami i przeszkodami na trasie. 
 
Już o godzinie 12:30 zapraszamy na ceremonię wręczenia nagród dla zawodników: Garmin Swimrun Series Gołdap – (dystans ok. 11 km oraz ok. 5 km).
Zaś o godzinie 14:45 odbędzie się ceremonia wręczania nagród dla zawodników biorących udział w zawodach na dystansie ok. 30 km.
 
 
Zapraszamy już jutro (24.07.br.) na Garmin Iron Triathlon Gołdap 2022!
 
Zawodnicy wystartują o godzinie 08:30 oraz 9:00. Start będzie znajdować się standardowo nad Jeziorem Gołdapskim przy ul. Promenada Zdrojowa 20.
 
Triathlon to wszechstronna dyscyplina sportowa będąca kombinacją pływania, kolarstwa i biegania. Zawodnik kolejno płynie, jedzie na rowerze i biegnie, a czas końcowy obejmuje również zmianę stroju i sprzętu sportowego.
 
Więcej informacji tutaj: https://terazgoldap.pl/TriathlonGoldap