Zapraszamy na sobotni koncert!

Zapraszamy na sobotni koncert! źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/photos/grupy-odbiorc%C3%B3w-koncert-muzyka-868074/

Jutro (25.01) o godz. 18 w Domu Kultury w Gołdapi odbędzie się koncert „Michał Lampard SOLO/”TRIBUTE TO MIRA KUBASIŃSKA” Natalia Sikora. 

Natalia Sikora to wokalistka i aktorka znana głównie ze zwycięstwa w 2 edycji programu The Voice of Poland i Super Debiutach na Festiwalu w Opolu. Jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej. Obecnie rozwija karierę solową i współpracuje z innymi wybitnymi muzykami.

W Gołdapi wystąpi z dwoma programami – opartym na jej solowym albumie „AILATAN” i koncertem „Tribute to Mira Kubasińska” z przebojami Tadeusza Nalepy, śpiewanymi niegdyś przez Mirę Kubasińską. Z Natalią Sikorą wystąpią członkowie zespołu Breakout, a gościnnie zagra również Darek Kozakiewicz, gitarzysta Perfectu.

Michał Lampard mieszka w Pieczarkach, pod Giżyckiem. Jest absolwentem gołdapskiej Szkoły Muzycznej 1. stopnia w klasie saksofonu. Michał pisze i komponuje. Na scenie wystąpi z utworami autorskimi oraz kompozycjami do tekstów Stachury i Gałczyńskiego. Podczas koncertu pojawią się również piosenki zespołu Raz Dwa Trzy, Jana Kondraka, Starego Dobrego Małżeństwa oraz standardy polskiej muzyki Rockowej.

Bilety do kupienia na stronie https://www.bilety24.pl/ lub w kasie Kina Kultura w Gołdapi. 

 

Źródło: http://kultura.mazury.pl/

Galeria:

Kliknij na zdjęcie poniżej, aby przeglądać.

Zapraszamy na sobotni koncert!

Komentarze    Brak komentarzy