OGŁOSZENIA

Zajęcia z rodzicami w Szkole Podstawowej nr 3

Przed zimową przerwą świąteczną rodzice dzieci z klasy drugiej B z SP 3 w Gołdapi mieli przyjemność uczestniczyć w zajęciach otwartych oraz przyjrzeć się grupowej i indywidualnej pracy ich pociech.

Dorośli byli pod ogromnym wrażeniem wiedzy i umiejętności dzieci, innowacyjnych metod wykorzystywanych przez wychowawczynię oraz atmosfery panującej na zajęciach. Uczniowie z wielką aktywnością, w dużej dyscyplinie i spokoju prezentowały się rodzicom.

Zdumiewające było również ich dość szybkie tempo pracy. Dzieci popisywały się znajomością polskich i niektórych europejskich tradycji bożonarodzeniowych, śpiewały kolędy czy grały na dzwonkach. Dorośli również otrzymali zadania do realizacji, w które chętnie się zaangażowali, a których wykonanie było nie lada wyzwaniem.

Ponad dwugodzinne zajęcia pozwoliły rodzicom szerzej poznać opracowany z dziećmi materiał edukacyjny, a uczniom dostarczyły wiele radości.

Rodzice serdecznie dziękują pani Sylwii Kurpios-Sawickiej za organizację zajęć i z niecierpliwością czekają już na następną taką okazję.

Rodzice dzieci z klasy 2b

Rol-Masz
Fotowoltaika
Ubezpieczenia
PK Serwis 2023