Zajęcia rekreacyjno-ruchowe z elementami boksu, zapasów, MMA, judo oraz K-1

Zajęcia rekreacyjno-ruchowe z elementami boksu, zapasów, MMA, judo oraz K-1 źródło zdjęcia: fot. 15.Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy

26-27 stycznia 2021 roku w hali sportowej 15.Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego zorganizowano dla weteranów 15 pułku zajęcia rekreacyjno-ruchowe z elementami boksu, zapasów, MMA, judo oraz K-1.

Zajęcia prowadzili Michał Syrowatka- (polski bokser, który w czasie swojej kariery amatorskiej zdobył tytuł mistrza i wicemistrza Polski seniorów w wadze lekkiej oraz wicemistrza Polski juniorów w wadze piórkowej, zdobył także tytuł mistrza Polski seniorów w wadze lekkopółśredniej w barwach Hetmana Białystok. Stoczył wiele walk na arenie zawodowej), Katarzyna Lubońska- (polska zawodniczka mieszanych sztuk walki, w przeszłości walczyła dla takich organizacji jak Fighters Arena czy KSW, aktualnie związana z organizacją FEN) oraz Sylwester Borys- (zawodnik MMA, który w swojej karierze zdobył 3 miejsce Pucharu Polski Wschodniej Sochaczew, 2 miejsce Mistrzostw Polski Amatoskiego MMA Teresin, 1 miejsce w Pucharze Pomorza Amatorskiego MMA Gdynia, zwycięzcę pierwszej edycji programu MMAster.
Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród weteranów i żołnierzy 15.pplot. 👍💪
Głównymi inicjatorami zajęć byli plut. Krystian Matyszczyk, oraz st. szer. Damian Szafran.

Kliknij na zdjęcie poniżej, aby przeglądać.

Źródło: 15.Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy