OGŁOSZENIA

Zadbaj o swoje oczy – zrób bezpłatne badanie wzroku!

Projekt bez tytułu

Nadszedł grudzień, a wraz z nim niskie temperatury, deszczowa pogoda, krótsze dni i dłuższe wieczory. Ten miesiąc jest szczególnie lubiany przez osoby czytające książki.

Choć złota polska jesień czy mroźna, biała zima jest piękna, nie sprzyja naszemu wzrokowi. W domu coraz częściej korzystamy ze sztucznego oświetlenia. To wszystko sprawia, że nasze oczy zaczynają się szybciej męczyć.

Codziennie przynajmniej przez 6 godzin patrzymy w różne ekrany, czy to w telefon, tablet, komputer czy telewizor. Im urządzenie jest mniejsze, tym bliżej oczu je trzymamy. W tym czasie oczy są narażone na niebezpieczne dla wzroku światło niebieskie oraz promieniowanie UV.

Warto więc zadbać o wzrok jesienią i oprócz suplementacji odwiedzić dobrego, sprawdzonego optometrystę!

Salon Optyczny Renata Naszkiewicz znajdujący się na Placu Zwycięstwa 16 z pewnością spełni twoje wymagania. Doświadczeni doradcy, chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Ponadto w salonie profesjonalne BEZPŁATNE badanie ostrości wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści.

W ofercie znajdziecie nie tylko najmodniejsze w tym sezonie oprawki, kupicie tam również soczewki, okulary z polaryzacją czy płyny i chusteczki do czyszczenia szkieł.

Więc jeżeli pracujesz cały dzień przed komputerem i bolą Cię oczy, bądź potrzebujesz dodatkowej ochrony wzroku przed promieniowaniem UV i bakteriami – Właśnie tam kupisz okulary z soczewkami chroniącymi Twój wzrok! 

Decydując się na kupno okularów, należy podjąć dwie decyzje. Musisz zadecydować nie tylko o tym, w których oprawkach czujesz się najlepiej, ale również, jaka soczewka sprawdzi się w Twoim przypadku.

Wybór odpowiedniej powłoki szkła jest niezwykle istotny. Na powierzchni szkieł gromadzą się zanieczyszczenia, które są pożywką dla drobnoustrojów. Pamiętajmy, że od oczu i twarzy dzieli je mała odległość.

Poniżej prezentujemy najlepsze, oraz najczęściej wybierane powłoki przez klientów. 

Szkła LED Control- to uniwersalne, jedne z najlepszych soczewek na rynku, dzięki specjalnej nanoformule są barierą ochronną dla Twoich oczu. Możesz je nosić cały dzień: w domu, w pracy, w plenerze, samochodzie czy szkole. Warto wspomnieć również o tym, iż, te konkretne soczewki odporne są na uszkodzenia czy zarysowania, 

Dzięki tym szkłom: 

  • poprawisz swoje samopoczucie oraz koncentrację,
  • ochronisz wzrok przed promieniowaniem UV,
  • zapobiegniesz podrażnieniom,
  • odciążysz oczy,
  • zobaczysz więcej dzięki zwiększonemu kontrastowi. 

Powłoka NanoAG:  Nie zmienia zabarwienia szkła, a warstwa jonow srebra ogranicza rozwój bakterii na ich powierzchni.

DIAMENT NanoAG: Delikatne, eleganckie, antyrefleksyjne, dodatkowo posiadają bardzo dyskretny i lekki kolor szczątkowego odbicia światła. 

DRIVE NanoAG: Stworzone specjalnie z myślą o wygodzie kierowców, ograniczają zmęczenie i wysiłek podczas prowadzenia pojazdów. Redukują efekt oślepienia przez silne światła samochodów, wspomagają wzrok podczas jazdy we mgle czy deszczu, oraz znacznie poprawiają kontrast widzenia przy słabym oświetleniu.

Nie zwlekaj, zadbaj o swoje zdrowie – odwiedź salon już dziś !

          Adres:

          Salon OPTYK Renata Naszkiewicz

          Plac Zwycięstwa 16

          19-500 Gołdap

          Tel. kontaktowy: 87 615 12 40

Obserwuj na bieżąco nasze nowości w salonie:

www.facebook.com/Optyk

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 9:00-17:00
Wtorek9:00-17:00
Środa9:00-17:00
Czwartek9:00-17:00
Piątek9:00-17:00
Sobota9:00-13:00
Niedziela NIECZYNNE