XI Jarmark Bożonarodzeniowy 2019

XI Jarmark Bożonarodzeniowy 2019 źródło zdjęcia:

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia. Wyjątkowe i najważniejsze dni w roku. Święta są coraz bliżej, oznacza to, że zbliża się kolejny, bo już jedenasty Jarmark Bożonarodzeniowy. Przedświąteczne spotkanie o niepowtarzalnej atmosferze odbędzie się w niedziele, 22 grudnia w godzinach 11.00 – 15.00 na Placu Zwycięstwa w Gołdapi.

Celem spotkania jest przypomnienie i prezentacja regionalnego oraz lokalnego dziedzictwa kulturowego związanego z tradycjami bożonarodzeniowymi. Podczas uroczystości będzie można spotkać artystów, rękodzielników, rzemieślników i wytwórców produktów lokalnych.

Na uczestników Jarmarku będą czekały fantastyczne atrakcje:

  • Święty Mikołaj
  • Gry i zabawy

Oryginalne prezenty można będzie znaleźć na ponad 20 stoiskach, bogatych w artykuły świąteczne, rękodzieło, ozdoby, świece z miodu i rzeźby. Najbardziej wyszukane podniebienia znajdą tego dnia coś dla siebie wśród świątecznych wypieków, wędlin, sera i pieczywa regionalnego. Wśród wielu atrakcji zapraszamy do udziału w konkursach na „Najpiękniejsze stoisko podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego” oraz do konkursu na „Najciekawsze przebranie podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego”.

 

Podczas Jarmarku odbędzie się zbiórka charytatywna na rzecz Edwarda Murawela: zrzutka.pl/budzimy-edka

 

Link do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/

Galeria:

Kliknij na zdjęcie poniżej, aby przeglądać.

XI Jarmark Bożonarodzeniowy 2019

Komentarze    Brak komentarzy