OGŁOSZENIA

Wyjątkowe śniadania.. Teraz w zupełnie innej lokalizacji!

Uwaga, uwaga! Już w najbliższy wtorek (01. sierpnia) Cynamonka przenosi się na ulicę Matejki 2.

Wyjątkowe śniadania czekają na każdego, kto pragnie rozpocząć dzień w pyszny sposób.

Podczas otwarcia Cynamonki będzie darmowa degustacja pysznego sernika oraz orzeźwiającej lemoniady dla każdego z gości!

To jednak nie wszystko! W czasie tego wyjątkowego dnia czekają na Was również emocjonujące konkursy z fantastycznymi nagrodami. Przy ladzie znajdziecie słoik, do którego będziecie mogli wrzucić swoje dane kontaktowe. Losy będą Wam sprzyjać, bo do wygrania są aż trzy niezwykłe nagrody:

  • bon o wartości 200 zł,
  • bon o wartości 100 zł
  • zestaw składający się z wyśmienitej kanapki, smacznej sałatki i aromatycznej kawy!

To jeszcze nie koniec niespodzianek! Na naszym profilu na Facebooku (TUTAJ LINK) czeka na Was kolejna wyjątkowa szansa. Wystarczy podzielić się postem Cynamonki ze swoimi znajomymi, a macie szansę wygrać niepowtarzalną rezerwację dla dwóch osób! Czas spędzony z nami będzie pełen uśmiechów, smaków i cudownej atmosfery!

Zapomnijcie o nudnych kanapkach, ponieważ Cynamonka przygotowuje dla Was prawdziwe majstersztyki kulinarnego rzemiosła! Kanapki tak kuszące i różnorodne, że zapomnicie o codziennych smakowych rutynach – z szynką i warzywami, bekonem i omletem, serem wędzonym, czy może pasztetem z konfiturą? Ale to dopiero początek!

Zapraszamy do naszego lokalu, gdzie będziecie mogli cieszyć się pyszną kawą z palarni, wyśmienitymi naleśnikami, różnorodnymi kanapkami, apetycznymi deserami, wyjątkowymi ciastami, aromatyczną herbatą, świeżymi sokami, orzeźwiającymi smoothie oraz smakowitymi sałatkami. Niezwykle utalentowana szefowa kuchni wciąż tworzy nowe propozycje, aby Wasze serca i podniebienia rozkwitały razem z nią.

Zapraszamy serdecznie na Matejki 2 już w ten wtorek od 6 rano! Bądźcie częścią tej niesamowitej przygody, gotowi na kulinarne uniesienia i prawdziwą ucztę dla podniebienia!

Nie możemy się doczekać, byście mogli z nami świętować ten wyjątkowy moment!