OGŁOSZENIA

Wychowankowie Husarii Gołdap i ich trener mają powód do dumy!

W dniach 27.02.-02.03.2024r. , w Ciechocinku odbył się pierwszy turniej kwalifikacyjny kadetek do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie oraz turniej selekcyjny do Kadry Narodowej młodzików.

Klub Husaria Gołdap oraz Gminę Gołdap reprezentowali: Wiktor Kowalewski, Adam Wojciechowski , Zuzanna Czerwonka , Zofia Sidor, Katarzyna Sielawa oraz Weronika Sielawa.


Największym sukcesem jest zakwalifikowanie się Zofii Sidor do mistrzostw Polski kadetek w boksie oraz wygrany turniej selekcyjny do reprezentacji Polski młodzików przez Wiktora Kowalewskiego.

„Dla Naszego klubu był to pierwszy start w tym roku , dla Nas jest to wielki sukces , każdy z tych zawodników bardzo ciężko pracuję na treningach. Jestem przekonany że ten rok przyniesie jeszcze więcej osiągnięć. Bardzo chciałbym podziękować dla Pana Andrzeja Wojciechowskiego „Usługi hydrauliczne” za wsparcie wyjazdu. Klub jest również wspierany i dofinansowywany przez Gminę Gołdap oraz burmistrza Tomasza Luto za co bardzo dziękujemy.” – trener Damian SZAFRAN.