OGŁOSZENIA

Wśród laureatów błyszczała Gołdap, a z nią koordynatorka dekady Alina Oleszczuk !

Moje miasto bez elektrośmieci to autorski projekt organizacji ElektroEko łączący w sobie dwa aspekty -edukacji ekologicznej i społecznej odpowiedzialności biznesu. W tym roku obchodzimy jubileusz 10 lat istnienia programu.

Do tej pory do programu przystąpiło ponad 3500 placówek z czego 1500 aktywnie współpracuje, organizuje zbiórki elektrośmieci i korzysta z Funduszu Oświatowego. Przez dekadę zostało zebranych prawie 5mln kg elektrośmieci, wyposażonych 1000 placówek w nowoczesne pomoce dydaktyczne o łącznej wartości 1mln złotych.

Na scenę Teatru Syrena w Warszawie zaproszono 10 najaktywniejszych „Koordynatorów Dekady” programu Moje miasto bez elektrośmieci”. Wśród laureatów błyszczała też Gołdap, na równi z Warszawą, Zieloną Górą, Tomaszowem Mazowieckim, Laskami, Nowym Sączem, Mysłowicami.

Koordynatorka Alina Oleszczuk z radością i ogromną dumą odebrała nagrody. Uczestniczyła w debatach, wymieniła doświadczenia, zaprosiła również na wizytę do naszej urokliwej Gołdapi. W jubileuszowej odsłonie nie zabrakło nowości-spektaklu teatralnego „Eko-Drużyna. Misja Elektrośmieć!

Dziękuję całej gołdapskiej ekodrużynie za ten niepowtarzalny tytuł. Dziękuję za Państwa obecność, optymizm, empatię w moich działaniach, wsparcie i kibicowanie. Uśmiecham się do wszystkich wspierających mnie osób, bo z uśmiechem jest po prostu radośniej i łatwiej – dodaje koordynatorka dekady z Gołdapi Alina Oleszczuk.

Życzymy kolejnych sukcesów i wielu udanych ekodziałań !

Niebo w Gębie
Ubezpieczenia
Rostek, Rawinis
PK Serwia
Eko-pal
Drzewka Perfekt Abies
Rol-Masz
Fotowoltaika
Proniek