OGŁOSZENIA

Wspólne świętowanie 453. urodzin Gołdapi – zbiórka dla Igi Lelo i akcja „Łączą Nas Drzewa”

 
Urodziny rozpoczęły się w samo południe w centrum miasta. Burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Gołdapi Wojciechem Hołdyńskim oraz mieszkańcami Gołdapi odczytali zebranym historię Gołdapi zapisaną w Gołdapskiej Tece Historycznej przygotowanej przez Bibliotekę Publiczną w Gołdapi. Włodarze złożyli zebranym i Gołdapi najlepsze życzenia kolejnych, wspaniałych lat.
 
 Punktem kulminacyjnym wydarzenia było posadzenie dębu szypułkowego oraz grabów w parku miejskim w ramach akcji Łączą Nas Drzewa 453 drzewa na 453 urodziny Gołdapi przez Burmistrza Gołdapi, Przewodniczącego Rady Miejskiej, Nadleśniczego Nadleśnictwa Gołdap, Radnych Rady Miejskiej w Gołdapi oraz słuchaczy Uniwersytetu III Wieku.
 
 Pogoda dopisała, a dzień przepełniony był atrakcjami dla całych rodzin. Były animacje dla dzieci, występy, piosenki o Gołdapi, wystawy, dmuchańce i karuzela. Nie zabrakło konkursów z nagrodami przygotowanych przez gołdapskie instytucje, służby mundurowe i stowarzyszenia. Prowadzona była również zbiórka dla małej gołdapianki Igi Lelo. Dziękujemy!
 
Dziękujemy organizatorom, partnerom i podmiotom biorącym udział w wydarzeniu, a mieszkańcom i gościom składamy serdeczne podziękowania za tak licznie przybycie i wspólne świętowanie urodzin naszego, pięknego miasta.
 
Wszystkiego najlepszego Gołdapi i jej Mieszkańcom!
 
Poniższe zdjęcia należą do Domu Kultury w Gołdapi.
 
Opublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi. Redakcja TerazGoldap.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższej informacji
Rol-Masz
Rostek, Rawinis
Eko-pal
Sauna
Proniek
PK Serwis 2023
Beauty Space
Ubezpieczenia