OGŁOSZENIA

Wolontariusze 18+ zorganizowali mnóstwo atrakcji

Druga edycja Tygodnia Kobiet dobiegła końca. Gołdapski Klub Wolontariusza 18+ działający przy Centrum Wolontariatu przy stowarzyszeniu Partnerstwo Sztuk w ramach swoich pomysłów i przy współpracy z instytucjami zorganizował mnóstwo wartościowych spotkań dla kobiet.

Można było skorzystać z porad brafitterki, uczestniczyć w warsztatach z psychoterapeutą czy fizjoterapeutą. Było też tanecznie, gdyż Akcja rozpoczęła się gorącymi rytmami salsy! Każda z kobiet mogła znaleźć coś dla ciała i dla ducha. Wszystkie wydarzenia były bezpłatne.

W dzisiejszych czasach kobiety są zwykle ciągle w biegu, przytłoczone ilością codziennych obowiązków. Często nie myślą o sobie i wskutek tego brak im czasu na realizację czegoś tylko dla nich samych.

Tygodniowe wydarzenie objęte było honorowym patronatem Burmistrza Gołdapi i Starosty Gołdapskiego. Do zobaczenia za rok.

Gołdapski Klub Wolontariusza 18+ zwraca się z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety, która pozwoli zorganizować kolejne wydarzenia: https://forms.gle/G1a7w9qAXSx2FaZb9