OGŁOSZENIA

Właścicielom kotów wydawało się, że rządzą we własnym domu. Właśnie- wydawało im się.

Chodzą własnymi ścieżkami, lubią być głaskane tylko wtedy, kiedy mają na to ochotę. Czasem prychają, syczą i biegają po domu jak szalone. A do tego mają w uszach aż 32 mięśnie (dla porównania człowiek ma zaledwie 6)! Mowa o kotach, które towarzyszą nam od pokoleń, a 17 lutego obchodzą swoje święto.

Koty królują w naszych domach, najczęściej zajmują wygodny fotel lub kanapę. Ale gdy przychodzi do nas przesyłka w kartonie, możemy być pewni, że sierściuch będzie chciał się w nim ułożyć. Co ciekawe, rozmiar kartonu nie ma większego znaczenia. Kot poradzi sobie zarówno z większym jak i mniejszym gabarytem, co czasami wygląda groteskowo.

Niektóre są na swój sposób gadatliwe (często za dnia są zajęte spaniem, więc nadrabiają nocami). Inne z kolei chuliganią drapiąc meble i drzwi. Testują cierpliwość „swoich ludzi” (którzy nazywają siebie właścicielami). Nic jednak nie zastąpi mruczenia i ugniatania łapkami. Dodać do tego miękkie futerko- można przebaczyć wszystkie wybryki.

W ten szczególny dzień podarujmy kotom ulubiony przysmak, lub nową myszkę do zabawy. Może nawet się odwdzięczą i pozwolą pogłaskać po brzuchu.

Fotowoltaika
PK Serwis 2023
Rol-Masz
Ubezpieczenia