OGŁOSZENIA

Witajcie w świecie wiedzy!- Ślubowanie pierwszoklasistów w SP1

310702121_538277031632482_4414818845936325837_n

Ślubowanie uczniów klas pierwszych to szczególnie wyjątkowy i niezapomniany dzień dla wszystkich pierwszoklasistów. Dlaczego? Otóż w tym dniu stają się oni pełnoprawnymi uczniami szkoły. 

W piątkowe popołudnie (7 października br.) w Szkole Podstawowej  nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Gołdapi odbyła się uroczystość Pasowania Uczniów Klas Pierwszych. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji.

Uroczystość rozpoczęła się prezentacją umiejętności wokalnych „pierwszaków”. Pani Dyrektor Sylwia Ostrowska przekazała pierwszoklasistom życzenia Burmistrza Gołdapi Tomasz Luto i Pani Kierownik Oświaty Anny Podciborskiej, do których dołączył się Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Pan Józef Wawrzyn wraz z Panią Małgorzatą Dziubińską przedstawicielką Rady Rodziców.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów. Pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów. Na zakończenie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki od Rady Rodziców i Burmistrza Gołdapi. 

Życzymy samych sukcesów i niezwykłych chwil spędzonych w szkolnych murach.