OGŁOSZENIA

Wielki Bal Karnawałowy przedszkolaków!

17 lutego, w Szkole Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi w klasach l-III oraz oddziałach przedszkolnych odbył się wielki bal karnawałowy.

W tym dniu w naszej szkole już od rana można było zobaczyć uczniów przebranych za bohaterów znanych bajek. Były wróżki, księżniczki, Spider Man, Batman, minionki oraz wiele innych postaci. Barwny wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Wszyscy uczniowie bawili się w rytm muzyki porywającej do tańca, którą zapewnił zaprzyjaźniony rodzic naszej szkoły pan Szymon Miler. W trakcie balu odbywały się również pokazy strojów karnawałowych, podczas których dzieci mogły poczuć się jak prawdziwe gwiazdy. Dodatkową atrakcją były zabawy taneczne oraz wspólny pociąg.

Dzięki uprzejmości pana Krzysztofa Jurewicza nasz bal odwiedził również Kot, który w tym dniu obchodził swoje święto. Wspólna zabawa dostarczyła dzieciom wiele radości. Na koniec spotkania, wszyscy mogli zrobić pamiątkowe zdjęcie z Kotem.

Po skończonej zabawie tanecznej dzieci udały się do klas, w których czekał na nich poczęstunek oraz dalsze wspaniałe spędzanie czasu karnawałowego.

Wychowawczynie klas I-III i oddziałów przedszkolnych

Fotowoltaika
PK Serwis 2023
Rol-Masz
Ubezpieczenia