OGŁOSZENIA

Wielkanocne prezenty od funkcjonariuszy Straży Granicznej

Funkcjonariusze i pracownicy z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej przygotowali wielkanocne koszyczki, które trafiły do rodzin z miejscowości przygranicznych.

W okresie Świąt Wielkanocnych, funkcjonariusze Straży Granicznej na całym odcinku służbowej odpowiedzialności W-MOSG przekazywali prezenty rodzinom z miejscowości przygranicznych. Funkcjonariusze SG pełniąc służbę w terenie na co dzień, spotykają się z Nimi, rozmawiają, pomagają, a przed świętami przygotowali wielkanocne koszyczki.

W piątek (07.04.23) ruszyli do mieszkańców terenów przygranicznych z prezentami i życzeniami. Nie zapomnieli o rodzinie Strażnika Granicznego, która również otrzymała świąteczne upominki.

Zaskoczenie, uśmiech na twarzy i gorące podziękowania to dla funkcjonariuszy i pracowników Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej wyraz największej wdzięczności. To jedne z nich: – „(…) dziękuję Komendantowi i całej ekipie za pomoc. Na długo zostanie mi to w pamięci i cieszę się, że są ludzie dobrego serca. DZIĘKUJĘ”.