OGŁOSZENIA

Weekend z kinem Kultura

dom kultury, kino (1)
Jak zwykle, dla spragnionych kinowych nowości przygotowaliśmy repertuar Kina Gołdap na trwający weekend.  Zarówno w sobotę jak i niedzielę, tradycyjnie o godzinie 15, a także o 17 przed ekranem zasiąść będą mogli młodsi widzowie przed animowaną produkcją ” To Nie Wypanda”. 
Disney i Pixar prezentują Mei, pewną siebie trzynastolatkę balansującą między posłuszeństwem a dojrzewaniem. Nastolatce przeszkadza, że Ming, jej nadopiekuńcza mama, jest zawsze u jej boku. Jakby Mei miała mało ciągłych zmian zainteresowań, zmian w związkach i w swoim ciele! Gdy tylko Mei się ekscytuje, przeistacza się w wielką czerwoną pandę!
O godzinie 19 seans dla starszych widzów- „Batman”.
Warner Bros. Pictures przedstawia film Matta Reevesa Batman, z Robertem Pattinsonem w podwójnej roli mściciela z Gotham i jego alter ego. Fabuła skupia się na postaci Batmana, który próbuje wytropić grasującego w Gotham seryjnego mordercę. Na swojej drodze spotyka jednak wielu przeciwników, którzy skutecznie utrudniają mu jego misję. Odkrywa także, że w jego rodzinie mogło dojść do zbrodni.
Życzymy wszystkim czytelnikom, miłego i spokojnego weekendu!