OGŁOSZENIA

Weekend z kinem Kultura – repertuar

dom kultury, kino (1)

Jeśli jeszcze nie macie planów na weekend to nie martwcie się – z troski o zagospodarowanie waszego wolnego czasu, postanowiliśmy zaprezentować wam repertuar kinowy, który być może zorganizuje wam lub waszym małym pociechom czas. 

Repertuar na sobotę i niedzielę jest taki sam:

  • Godzina 13:00

Przed ekranem mogą zasiąść najmłodsi widzowie, czekać będzie na nich film animowany pt.  POTWORNA RODZINKA 2.

Zabawna opowieść o tym, że nie musisz być idealnym, by znaleźć przyjaciół i przeżyć przygody godne superbohaterów.

  • Godzina 15:00

Również coś dla najmłodszych widzów, film animowany pt. TO NIE WYPANDA

Bohaterowie Disney i Pixar prezentują Mei, pewną siebie trzynastolatkę balansującą między posłuszeństwem a dojrzewaniem. Nastolatce przeszkadza, że Ming- jej nadopiekuńcza mama, jest zawsze u jej boku. Jakby Mei miała mało ciągłych zmian zainteresowań, zmian w związkach i w swoim ciele! Gdy tylko Mei się ekscytuje przeistacza się w wielką czerwoną pandę!

  • Godzina 17:00

Film pt. MARZEC ’68

Warszawa, rok 1968. Studenci protestują przeciwko bezprawnemu relegowaniu kolegów z uczelni oraz w obronie zdjętych z afisza „Dziadów”, w reżyserii Kazimierza Dejmka, wystawianych w Teatrze Narodowym. Wśród protestującej młodzieży są także Hania i Janek. Ich rodziny znajdują się po dwóch stronach marcowej barykady. Młodzi i szaleńczo w sobie zakochani, niczym w dramacie Szekspira „Romeo i Julia”, w ogarniętym buntem kraju, walczą o swoje uczucie. Czy ich miłość przetrwa?

  • Godzina 19:30 

Film pt. INNI LUDZIE

„Inni Ludzie” to hipnotyzująca opowieść o desperackim poszukiwaniu miłości. Historia ludzi uwikłanych w miłosny trójkąt w czasach rozpadu więzi, dożywotnich kredytów, diet pudełkowych, taniego wina i nieustającego szumu mediów społecznościowych. Ludzi miotających się w labiryncie bulwarów i zaułków pulsującego w rytmie rapu miasta Warszawy. Bohaterom w codzienności towarzyszy uważnie ich obserwujący narrator (Fabijański).