OGŁOSZENIA

Weekend w Kinie Kultura- wygraj darmowe bilety!

DUNGEONS & DRAGONS: ZŁODZIEJSKI HONOR 2d dubbing

„Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor” przenosi bogaty świat i zabawnego ducha legendarnej gry na duży ekran w pełnej akcji przygodzie.
Uroczy złodziejaszek i banda niepoprawnych poszukiwaczy przygód podejmują się epickiej kradzieży, aby odzyskać zaginiony relikt. Jednak sprawy przybierają niebezpieczny obrót, gdy wpadają w oko niewłaściwym ludziom. W filmie w reżyserii Jonathana Goldsteina & Johna Francisa Daley zobaczymy: Chrisa Pine’a, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Justice Smith, Sophia Lillis, oraz Hugh Granta.

Emisja: piątek, sobota, niedziela godzina 15:30.

EGZORCYSTA PAPIEŻA

„Egzorcysta papieża” w reżyserii Juliusa Avery’ego („Operacja Overlord”) to historia o włoskim księdzu Gabrielu Amorth, który przeprowadzał egzorcyzmy dla Watykanu. W roli Amortha zobaczymy Russella Crowe.
Autorami scenariusza są: Evan Spiliotopulos („Sanktuarium”), R. Dean McCreary oraz Chester Hastings.

Emisja: piątek, sobota, niedziela godzina 18:00.

RENFIELD

Zło nie sięgnie wieczności bez niewielkiej pomocy.

Renfield to nowoczesna odsłona klasycznej historii. Nicholas Hoult (seria „X – men”, serial „Wielka”) wciela się w postać wiernego sługi Drakuli – Renfielda. W roli Drakuli zobaczymy zdobywcę Oscara® Nicolasa Cage’a („Zostawić Las Vegas”, „Twierdza”). Renfield musi bezrefleksyjnie robić wszystko co każde zrobić mu jego Pan, bez względu na to, jak bardzo czuje się upokorzony. Jednak teraz, po wielu latach niewoli, Renfield ma wreszcie szansę zacząć nowe życie i sprawdzić czy istnieje inny świat i inne życie, niż te, które poznał będąc sługą Księcia Ciemności. Nie wie tylko jak to zrobić… 

Emisja: piątek, sobota, niedziela godzina 20:00.

PK Serwis 2023
Rol-Masz
Rostek, Rawinis
Ubezpieczenia
Eko-pal
Proniek
Sauna
Beauty Space