OGŁOSZENIA

Wciąż zostało kilkanaście wolnych mundurów! Nie musisz jechać do Kętrzyna by złożyć dokumenty!

Służba w Straży Granicznej stwarza możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębienia wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach. Daje stabilne warunki pracy i szansę zawodowego rozwoju. Poszukiwane są osoby komunikatywne, kreatywne w działaniu, zainteresowane tematyką bezpieczeństwa publicznego.

Nie musisz jechać do Kętrzyna, by złożyć dokumenty!

Dokumenty przyjmowane są w placówkach W- MOSG !

Możesz odwiedzić:

  • 6 października 2022 r. Placówkę SG w Braniewie, ul. Kwiatowa 2 i tu złożysz dokumenty oraz
  • 12 i 13 października 2022 r. Placówkę SG w Gołdapi, ul. Przytorowa 7,
  • a także 13 października 2022 r. przyjmowane są dokumenty kandydatów ubiegających się o przyjęcie do SG w Placówce SG w Olsztynie, ul. Augustowska 23A.
Wcześniej umów się telefonicznie – 89 750 30 23.

Stabilna służba i wynagrodzenie – to może cię zainteresować. Podejmij wyzwanie ! Przejdź procedurę kwalifikacyjną i rozpocznij służbę w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej.

” Nasza służba to przede wszystkim kontakt z drugim człowiekiem i poczucie odpowiedzialności za siebie, kolegów i Państwo Polskie”.

Szansę na założenie munduru w tym roku będzie miało jeszcze 20 osób.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce: https://wm.strazgraniczna.pl/wm/sluzbapraca/funkcjonariusze-nabor-d/15801,Nabor-do-sluzby-ZADZWON-tel-89-750-30-23.html

Zerknij też na procedurę kwalifikacyjną i obejrzyj film: jak prawidłowo przygotować się do testu z wychowania fizycznego https://www.youtube.com/watch?v=9_2B88BKxd8

Niebo w Gębie
Fotowoltaika
Rostek, Rawinis
Ubezpieczenia
PK Serwia
Rol-Masz
Eko-pal
Proniek
Drzewka Perfekt Abies