Warsztaty i koncert w restauracji „Turystyczna”

Warsztaty i koncert w restauracji „Turystyczna” źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/photos/gitara-basowa-ci%C4%99ciwa-makro-1841186/

Trwa festiwal gitarowy „Erupcja”. 

Zgodnie z programem festiwalu, jutro o godz. 12 w Domu Kultury w Gołdapi odbędą się warsztaty gitarowe, które poprowadzi Przemek Daniłowicz.

O godz. 19 w restauracji „Turystyczna” w Gołdapi wystąpi duet „Quiet In The Land” w składzie: Przemek Daniłowicz – gitara elektryczna i Łukasz Owczynnikow – kontrabas.

Przemek Daniłowicz to gitarzysta, producent, kompozytor, realizator dźwięku. Studiował w Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Jest właścicielem studia muzycznego Silent Production. Tworzy muzykę do filmów i innych form audiowizualnych. Komponuje i gra muzykę z pogranicza jazzu, elektroniki, muzyki eksperymentalnej, improwizowanej, również muzykę etno, wykorzystując nowatorskie techniki.

Łukasz Owczynnikow to absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Policealnego Studium Jazzu w Warszawie. Ma duże osiągnięcia na polu muzyki klasycznej (nagrody i wyróżnienia na konkursach w Polsce), trasy koncertowe z orkiestrami pod dyrekcją uznanych dyrygentów oraz koncerty z orkiestrą solo, m.in. z Orkiestrą Filharmonii Narodowej. Występuje na festiwalach muzyki współczesnej i improwizowanej, a także wystawia performance solo. 

 

Źródło: http://kultura.mazury.pl/index.php?

Galeria:

Kliknij na zdjęcie poniżej, aby przeglądać.

Warsztaty i koncert w restauracji „Turystyczna”

Komentarze    Brak komentarzy