Walka z banerami. Bitwa wygrana, wojna trwa

Walka z banerami. Bitwa wygrana, wojna trwa źródło zdjęcia:

W środę (11.11) od około godziny 4.00 do 8.00 osoby niezgadzające się z decyzją TK oraz nieudolnością rządu rozwiesiły banery i swoje postulaty. Czytając wasze komentarze, zauważyliśmy, że nie wszystkim spodobał się nowy wystrój parku.

Wiele osób zarzucało nielegalne umiejscowienie banerów w parku, w odpowiedzi na zarzuty protestujący zebrali podpisy i skierowali pismo do Urzędu Miejskiego w Gołdapi (link do artykułu). W związku z zawartymi postulatami w piśmie banery pozostały do niedzieli (15.11.br.), po czym zostały zdjęte przez członków grupy Prawo Kobiet Gołdap. Niestety dla wszystkich cieszących się z „czystego” parku mamy złą wiadomość. Liderki grupy zapowiedziały kolejne odsłony protestu.

Galeria:

Kliknij na zdjęcie poniżej, aby przeglądać.

Walka z banerami. Bitwa wygrana, wojna trwa
Walka z banerami. Bitwa wygrana, wojna trwa
Walka z banerami. Bitwa wygrana, wojna trwa
Walka z banerami. Bitwa wygrana, wojna trwa

Komentarze

 • Tatoo

  2020-11-17 12:29:56

  Z kim walczak Kobiety? Orzeczenie TK tylko potwierdza to co jest zapisane w KONSTYTUCJI.....potwierdziły to tez TK pod wodza dwóch poprzednich Prezesów TK.....prof .Zool i Rzepliński. Więc o jakich bitwach majaczycie protestujące dzieweczki? Kto komu tu wypowiada wojnę ,stare wyżeraczki polityczne typu Lempart ? Ogarnijcie się dzieciny i bierzcie się za naukę bo w tej chwili reprezentujecie poziom pelikanów ,którym w głowach namieszano....

 • Nini

  2020-11-17 10:40:46

  Protest protestem nie które panie wypisują pierwsze idziemy protestować dlaczego nie protestowały wcześniej jak pracy nie było były tylko umowy śmieciowe nie było socjalu itp. No tak była granicą jak całe życie nie pracowało się nie odprowadzano podatku a teraz granicą zamknięta trzeba iść do pracy.

 • Robert

  2020-11-17 09:32:14

  Co to ma wspólnego z walką pokojową o swoje prawa? Na początku myślałem, że to jest akcja pokojowa, bez agresji. A, gdy przeszedłem się po mieście to wszędzie na banerach pełno gwiazdek, napisów to jest wojna, rysunków z tęczami. I wy się uważacie za lepszych od tych co stanowią prawo. Się zachowujecie jak dzicz. Teraz walka o aborcję a potem o eutanazję. Mam nadzieję że wszystko co siejecie do Was wróci. I wiele tysięcy osób w mieście nie życzy waszych banerów I postulatów. To widać po grupkach w jakich niby pokojowo protestujecie.

 • Nie jestem polityczny.

  2020-11-17 07:36:48

  Nie popieram decyzji TK. Ale park nie jest miejscem na banery jeśli mi nie podoba się jakiś radny lub decyzja burmistrza również mam wziąć kawał prześcieradła i wywiesić w parku lub na tężniach?. Proszę zwrócić się do miasta i wyznaczenie takowego miejsca do wieszania banerów. Jeśli nie to proszę wywiesić swój baner na swoim balkonie bramie oknie nie wiem posiadłości . Park jest miejscem publicznym i nie każdemu mogą podobać się wiszące banery nie ważne co na tym pisze.

 • Liber

  2020-11-16 19:44:02

  To nie jest zła wiadomość. Brawo dziewczyny .