OGŁOSZENIA

Wakacyjne spotkanie Małomiasteczkowego Klubu Filmowego

Kino-Kultura-p80jjm1mnlneho59xuv895r44qczvql7kltme15b0g-pp1n0bgmv9s7gsyies49e06mz4mofu5k6cyqem9xj4
Dom Kultury w Gołdapi zaprasza do Kina Kultura na wakacyjne spotkanie Małomiasteczkowego Klubu Filmowego 13 lipca 2022 r. godz. 18:00.
 
Dyskusja odbędzie się po obejrzeniu filmu „Boscy”.
 
Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez).
 
Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli znaleźć jednak wspólny język i zmierzyć się z dziedzictwem własnych karier. Pytanie tylko, kto z nich pozostanie na placu boju, kiedy po raz pierwszy wybrzmi słynne: „Kamera i… akcja!”?
 
Reżyseria: Mariano Cohn, Gaston Duprat.