OGŁOSZENIA

Wakacje z Biblioteką dobiegły końca

Wakacje to niezwykły czas, gdzie za każdym rogiem mogą czekać na nas fascynujące przygody.
 
Jak co roku Biblioteka Publiczna w Gołdapi przygotowała bogaty program zajęć i warsztatów, aby wspólnie z dziećmi spędzić wakacyjny czas.
 
Pierwszy dzień minął nam na zapoznaniu się grupy, wspólnym tworzeniu regulaminu i gier planszowych.
Następnego dnia tworzyliśmy obrazy na papierowych talerzykach oraz kwiaty z bibuły. W czwartek odwiedziliśmy Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Gołdapi, gdzie uczestniczyliśmy w zajęciach w ramach akcji ,,Bezpieczne Wakacje 2022″.
 
Na zakończenie tygodnia, to co dzieciom bardzo się spodobało, czyli programowanie i zabawa robotem edukacyjnym – Photon.
Kolejny tydzień zaczęliśmy od warsztatu prowadzonego przez Renatę Wójcik, podczas którego malowaliśmy farbami grzyby, mech i paprocie na kamieniach.
 
Kolejne zajęcia odbyły się pod okiem instruktora Emilii Słapińskiej i tak powstały obrazy metodą decoupage na desce.
 
W świat energicznego dnia zabrał nas Krzysztof Pruszyński instruktor muzyki Klubu 15. Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego oraz przyjaciel Biblioteki instruktorka zumby Aneta Adamczewska.
 
Mieliśmy również możliwość udziału w Światowym Dniu Publicznego Czytania Komiksów organizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Gołdapi.
 
Ostatni dzień naszych spotkań to również aktywna zabawa i rozwiązywanie łamigłówek w grze terenowej oraz spotkanie profilaktyczne z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi.
 
Na pożegnanie każde dziecko otrzymało dyplom za udział w zmaganiach wakacyjnych. 
 
 Biblioteka Publiczna w Gołdapi 
Eko-pal
Proniek
Sauna
PK Serwis 2023
Beauty Space
Rol-Masz