OGŁOSZENIA

W klasyfikacji świetnie wypadły szkoły z Gołdapi

W środę, 22 listopada 2023 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się Gala Sportu Szkolnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego. Gala była okazją do świętowania jubileuszu 70-lecia Szkolnego Związku Sportowego.

Naszą placówkę w czasie uroczystości reprezentowali: dyrektor szkoły – Leszek Retel, nauczyciel wychowania fizycznego – Łukasz Tarasiewicz. Podczas uroczystości zostało podsumowane współzawodnictwo sportowe i została przedstawiona klasyfikacja generalna zawodów w roku szkolnym 2022/2023.

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi w systemie współzawodnictwa sportowego Warmińsko-Mazurskiego SZS Szkół Podstawowych w kategorii Miast i Gmin w roku szkolnym 2022/2023 zajęła doskonałe drugie miejsce. Gratulujemy wszystkim uczennicom i uczniom, którzy brali udział w sportowej rywalizacji i przyczynili się do sukcesu.

Dziękujemy! Z okazji jubileuszu 70-lecia Szkolnego Związku Sportowego wyróżniającym się osobom wręczono odznaczenia. Pięknymi medalami zostali uhonorowani Leszek Retel oraz Łukasz Tarasiewicz. W uroczystości wzięli udział: Marcin Galibarczyk (Dyrektor Departamentu Turystyki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego), Piotr Grzymowicz (Prezydent Olsztyna), Wojciech Cybulski (Warmińsko-Mazurski Wicekurator) i oczywiście Dariusz Marchlewski (Przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego).

Gmina Gołdap w rankingu W-M SZS w kategorii Gmin za rok szkolny 2022/2023 zajęła 3. miejsce, a Powiat Gołdapski również 3. miejsce.

 

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi
Rol-Masz
PK Serwis 2023
Fotowoltaika
Ubezpieczenia