OGŁOSZENIA

W kinie niezależnie od pory roku zawsze jest ciepło i przytulnie!

Projekt bez tytułu - 2022-10-21T115339.945

Weekendy robią się coraz chłodniejsze i bardziej ponure. Ale w kinie niezależnie od pory roku zawsze jest ciepło i przytulnie. Przedstawiamy Wam więc repertuar. 

Zarówno w sobotę jak i niedzielę, tradycyjnie o godzinie 15:30 przed ekranami zasiądą najmłodsi.

MIA I JA

Zupełnie nowe przygody bohaterów jednego z najpopularniejszych seriali dla dzieci, po raz pierwszy na wielkim ekranie!
Wewnątrz magicznej księgi kryje się przejście do innego świata, w którym zwykła dziewczynka może stać się wielką bohaterką.
Nastoletnia Mia nigdy nie rozstaje się z magiczną księgą, którą przed laty podarowali jej rodzice. To dzięki niej już nie raz odwiedziła zaczarowaną krainę zwaną Centopia zamieszkałą przez niezwykłe istoty, takie jak jednorożce, wróżki, elfy, a także złe czarownice. Tym razem Mia odkrywa, że jej bransoletka zawiera czarodziejski kamień kryjący w sobie tajemnicę starożytnej przepowiedni. Jeśli proroctwo się spełni, Centopia może zniknąć na zawsze, a wraz z nią przyjaciele dziewczynki. Mia postanawia wyruszyć w pełną niebezpieczeństw podróż do najodleglejszego zakątka Centopii, gdzie na odludnej wyspie będzie musiała stawić czoła zupełnie nieznanemu, potężnemu wrogowi. Na szczęście u jej boku jak zawsze stać będą wierni towarzysze.

 

Natomiast o 17:30 i 19:30 zostanie wyemitowana produkcja dla dorosłych widzów. 

BILET DO RAJU

Dwie, wielkie hollywoodzkie gwiazdy – Julia Roberts („Pretty Woman”, „Notting Hill”) i George Clooney  („W chmurach”, „Grawitacja”) znowu razem na ekranie w filmie „Bilet do raju”.
Zagrają rozwiedzioną parę, która wyrusza w podróż na tropikalną wyspę. Ich celem jest powstrzymanie córki przed popełnieniem fatalnego błędu. Reżyserem produkcji i scenarzystą jest Ol Parker („Mamma Mia! Here We Go Again”, scenarzysta filmu „Hotel Marigold”).
Producentami są Tim Bevan i Eric Felner (seria „Bridget Jones”).
 
Życzymy miłego weekendu !