OGŁOSZENIA

W Gołdapi powstał szyld dedykowany dla Julka Szoki

qqqqqqqqqqq

Kochani! W centrum miasta powstał szyld przypominający o tym, że w dalszym ciągu zbieramy zdatną do użytku odzież, koce, pościel, firany itp. aby pomóc dla gołdapianina Julka Szoki!

Szyld znajduje się na Placu Zwycięstwa w parku, zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję, warto pomagać! 

SZAFOWANIE to pierwsza i jedyna jak do tej pory w Polsce akcja charytatywna, która w realny sposób przekłada się na pomoc w dwóch dziedzinach.

Mianowicie: sprzątamy planetę i pomagamy zebrać fundusze na wskazany cel. (SZAFOWANIE polega na zbiórce odzieży używanej).

W określonym dniu do wyznaczonego miejsca przyjeżdżają specjalne samochody, do których ładowane są zebrane używane ubrania i tekstylia. Firma, która współpracuje z Fundacją „Po Pierwsze” przejmuje wszystkie zebrane tekstylia i za każdy kilogram przekazuje fundusze na wyznaczony cel.

Każdy kilogram jest więc na wagę złota. Co do kwoty nadal trwają rozmowy w sprawie ustalenia satysfakcjonujących warunków.

Należy pamiętać, że nie zbieramy śmieci! Zbieramy zdatną do użytku odzież, koce, pościel, firany, buty itp.

Wszystkie przyniesione rzeczy powinny być zapakowane w worek. Tekstylia muszą być czyste- nadające się do tego aby dać im drugie życie.

Pieniądze za zebraną używaną odzież podczas SZAFOWANIA w Gołdapi zostaną przekazane na leczenie chorego Julka Szoki.

Akcja trwa do 25.03.2022 r. gdzie będzie miała swój finał na targowisku miejskim w Gołdapi.

Julian Szoka to 2-letni gołdapianin, który zmaga się z Neuroblastoma IV stopnia. Niestety kończy się możliwość leczenia chłopca w Polsce. Pomóc może jedynie terapia w Stanach Zjednoczonych. Szacunkowy koszt leczenia chłopca w pierwszym etapie to milion złotych. By uzbierać tak ogromną kwotę, potrzebna jest pomoc.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji! WARTO POMAGAĆ!