OGŁOSZENIA

W dniu dzisiejszym (20.01.22) doszło do trzech zdarzeń drogowych

received_4734227916698134

Do pierwszego zdarzenia doszło około godz. 8.05 na skrzyżowaniu ul. 1-go Maja i Kolejowej. Kierująca Toyota jadąc ul. 1-go Maja w kierunku ul. Kolejowej nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ja Peugeota i najechała na jego tył. Kierujący Peugeotem zatrzymał się, aby ustąpić pierwszeństwa pojazdom jadącym ul. Kolejową. Kierujący jechali sami, byli trzeźwi. 25-letnia kobieta została przez policjantów pouczona.

Do drugiego zdarzenia doszło około godz. 9.45 w m. Niedrzwica. Kierujący fiatem nieprawidłowo wykonał manewr zmiany ruchu. Mężczyzna zjechał na lewy pas, po czym skręcił w prawo, chcąc wjechać na posesję. W tym czasie prawym pasem jechało BMW. Doszło do zderzenia bocznego aut. Kierujący trzeźwi. W fiacie podróżował sam kierowca, BMW z pasażerką. 43-letni sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym. Zgodnie z nowym taryfikator mandat za kolizje wynosi 1020 złotych.

Trzecie zdarzenie miało miejsce o godz. 12.00 na drodze wojewódzkiej 650 w m. Jeziorki Wielkie. Kierujący skodą jadąc z Gołdapi w kierunku Węgorzewa, na łuku oblodzonej drogi stracił panowanie nad autem i zjechał do przydrożnego rowu. Jechał z pasażerem. Był trzeźwy, został przez policjantów pouczony. Zatrzymano dowód rejestracyjny.

Na szczęście w żadnym zdarzeniu nikt nie ucierpiał i nikt potrzebował pomocy medycznej.

KPP w Gołdapi