OGŁOSZENIA

Już dziś pierwsze koncerty Dni Gołdapi 2022!

Czarny Bądź Olśniewająca Lato Moda Zdjęcie Kolaż

Trwają Dni Gołdapi 2022 – największa impreza w naszym pięknym mieście. Aby jak najlepiej wykorzystać ten czas – nie trać ani chwili, sprawdź już teraz co, gdzie i jak!

Dziś zapraszamy Was na targowisko miejskie! W ciągu dnia nie zabraknie tam atrakcji dla mniejszych i większych dzieci, Wesołe Miasteczko już na nie czeka! 

Koncerty rozpoczną się o godzinie 18:00.

Jako pierwszy na scenie wystąpi zespół KSU. 

KSU to legenda polskiego punk rocka. Zespół powstał pod koniec lat 70. w niewielkich, prowincjonalnych Ustrzykach Dolnych, położonych w zapomnianej części Polski, u progu dzikich Bieszczad.

Mimo pozornego odcięcia od „wielkiego” świata to właśnie członkowie KSU, dzięki olbrzymiej pasji, własnemu sprytowi i znajomościom „z zachodu”, byli jednymi z prekursorów ruchu punkowego w Polsce, wypracowując oryginalny styl zarówno ubioru, jak i muzyczny, różniący się od tego, jaki wykształcił się w innych częściach kraju.

O 20 natomiast zapraszamy na koncert zespołu PROLETARYAT! 

Proletaryat to absolutna legenda polskiej sceny rockowej. Od samego początku poruszając się w estetyce crossover, łączyli perfekcyjnie punk, hard core i metal. Kiedy dodamy do tego, mocne, zaangażowane i bardzo bezpośrednie teksty, łatwo znaleźć odpowiedź z czego wynika ta trwająca do dziś fascynacja zespołem.

Życzymy wam świetnej zabawy ! 

Źródło zdjęć: 

https://proletaryat.com.pl/

https://www.facebook.com/