OGŁOSZENIA

Turniej Finałowy Kinder Joy of moving

W dniu 27 maja w hali MOSiR w Kętrzynie odbył się Turniej Finałowy w Piłce Siatkowej o Puchar Kinder Joy of moving, w którym udział brały najlepsze drużyny z miejsc 2-7 po rozegraniu sześciu turniejów eliminacyjnych.

W kętrzyńskim finale województwa zagrały dwa zespoły („trójki” i „czwórki”) ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kętrzynie, które do ostatniej piłki walczyły o jak najlepsze lokaty, choć takie turnieje rządzą się swoimi prawami.

Zespół „trójek” w składzie: Nikodem Juklewicz, Jan Urbanowicz, Juliusz Buraczewski oraz Tymoteusz Kołodziej, Dawid Jaźwiński i Radosław Rzędzian wygrał dwa mecze grupowe (z UKS Maratończyk Ełk i AZS UWM Olsztyn 3), potem jeszcze p półfinał (z SMS Ostróda). W finale turnieju zmierzyli się z bardzo mocnym zespołem – AZS UWM Olsztyn 1. Po zaciętej walce „na przysłowiowe noże” gołdapianie ulegli 0:2 (18:20,14:16) rywalom z Olsztyna. Zespół „czwórek” (Mikołaj Rawinis, Oliwier Żbikowski, Tomasz Pańczuk, Michał Sadowski, Bartosz Klisz) miał bardziej wyboistą drogę. Chłopcy wyszli z grupy i niestety ponieśli porażkę w półfinale z AZS UWM Olsztyn 1. W meczu o trzecie miejsce pokonali Sokół Nowe Miasto Lubawskie.

Ogromne gratulacje dla wszystkich. Ostatnie zawody w obecnych swoich kategoriach rozegrają jeszcze trzy nasze drużyny w mistrzostwach województwa w Siatkówce Plażowej w Ostródzie i Iławie. A jakby udało się zająć miejsca 1-3 to czekają jeszcze zawody ogólnopolskie w Kołobrzegu.

Eko-pal
Beauty Space
PK Serwis 2023
Sauna
Rol-Masz
Proniek