OGŁOSZENIA

Tradycyjne pożegnanie lata w SP 5- Witamy jesień z barwnym piknikiem

W poniedziałek 9 października w Szkole Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi odbyło się tradycyjne już od 6 lat Pożegnanie Lata.

W sali barwnej, widowiskowej pod hasłem „Witamy Jesień’’zaprezentowano na stoiskach różnorodną twórczość kulinarną przygotowaną przez wspaniałych rodziców.

Piknik cieszył się ogromnym powodzeniem. Przeprowadzono godną uwagi akcję charytatywną wspierającą Brunia będącego w potrzebie zdrowotnej.

Na sali ubawionej Jesienią, wśród uczestników spotkania dominowała wesoła, taneczna zabawa wzbogacona nagraniem muzycznym z piosenkami: „Jesienią, jesienią sady się rumienią’’, „Czerwone jabłuszka z drzewa spadają’’, „Żółty jesienny liść… W barwnym korowodzie tanecznym śpiewano i wznoszono okrzyki o jesieni. Starsi uczniowie przebrani kolorowo wykazali się troską o dzieci młodsze.

Wspierali ich zabawkami i słodyczami. W szkole w dniu pożegnania lata było barwnie, wesoło i kolorowo. Korzystając z okazji, że jest cała społeczność szkolna podsumowano akcję Sprzątanie Świata . Pani Marta Dębowska – koordynator 30 akcji Sprzątania świata wręczyła certyfikaty uczestnictwa. Certyfikat Gminy Gołdap odebrała pani Joanna Łabanowska – wiceburmistrz Gołdapi, Certyfikat Szkoły – pani Bożena Kalinowska – Dyrektor SP 5 , natomiast klas – ich przedstawiciele. 

Proniek
Sauna
Eko-pal
Beauty Space
Rol-Masz
PK Serwis 2023