OGŁOSZENIA

TOP 5 pomysłów, jak uprzyjemnić ten wyjątkowy dzień swoim Kobietom

Monika, mieszkanka Grabowa, 8 marca zeszłego roku dostała od męża parę skarpet. Karolina z Gołdapi otrzymała trzy ledwo żyjące tulipany. A Agnieszka ze Skajzgir usłyszała tylko słowa: „Nie będę obchodził Dnia Kobiet! Toż to komunistyczne święto!”

PANOWIE! Nie popełnijcie tych samych błędów w tym roku! Skoro tak bardzo doceniacie kobiety, to dlaczego choć przez chwilę się nie postaracie ?

W tym miejscu przypominamy- Dzień Kobiet nie jest komunistycznym świętem! Początki obchodów Dnia Kobiet sięgają 1909 r. i wydarzeń zorganizowanych w USA przez Socjalistyczną Partię Ameryki.

Wierzymy, że to wszystko wymienione niżej robisz częściej, niż w ten jeden dzień w roku… Oto TOP 5 pomysłów, jak uprzyjemnić ten wyjątkowy dzień swoim Kobietom (dotyczy to tak samo żon, kochanek, jak i matek, córek, sióstr, ciotek, a dla chętnych- i sąsiadek):

  • kup jej kwiaty (nie mogą być półzwiędłe);
  • powiedz choć jeden komplement (i niech nie dotyczy on wyprasowanej przez nią Twojej koszuli…)
  • załaduj za nią zmywarkę;
  • poskładaj suche pranie- jej, swoje i młokosów (jeśli posiadacie);
  • zaproś ją gdzieś- niekoniecznie do sklepu spożywczego.

Jeśli żadne z powyższych Ci się nie podoba- zastanów się jeszcze raz, czy warto ryzykować swoje zdrowie, a może i życie. W razie czego pamiętaj- kołem ratunkowym z opresji jest bombonierka. Tabliczka czekolady. Batonik chociaż, ale taki z wyższej półki.

A tak poważnie? Czasem wystarczy po prostu porozmawiać. Można się nawet pokusić o zadanie jej pytania- czego potrzebuje? Kobiety często zaciskają zęby i robią o wiele więcej, niż powinny. W ten wyjątkowy dzień pozwólcie im odpocząć i nabrać sił na kolejne przygody.

Płci pięknej życzymy, aby mężczyźni dbali o Was przez cały rok. W końcu jesteście szyjami swoich mężczyzn.