OGŁOSZENIA

To już 15 lat Dyskusyjnego Klubu Książki w Gołdapi!

Z ogromną radością pragniemy zaprosić 20 czerwca na uroczyste obchody 15. rocznicy istnienia Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Bibliotece Publicznej w Gołdapi. To niezwykłe wydarzenie oznacza piętnaście lat pasjonujących dyskusji, wzruszeń i odkrywania literackiego świata.
W programie :

  • 16.00 część oficjalna,  prezentacja historii DKK w Gołdapi, tort urodzinowy
  • 17.00 spotkanie autorskie z Adamem  Dzierżkiem – urodzony w Gołdapi. Pasjonat literatury kryminalnej a w szczególności szeroko pojętego nurtu Noir. Do pisania zainspirowali go tacy klasycy czarnego kryminału jak Raymond Chandler i Dashiell Hammett. W chwilach wolnych od pisania zajmuje się pochłanianiem kolejnych fabuł, czy to w postaci książek, filmów, czy gier.

 

Podczas tego wyjątkowego spotkania chcielibyśmy podziękować za aktywność, pasję i niezmienną obecność przez wszystkie te lata. Wierzymy, że ten wieczór wypełniony literackimi rozmowami i wspomnieniami będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.

Będzie to również doskonała okazja do spotkania wszystkich osób, którzy przyczynili się do sukcesu Klubu Książki w ciągu ostatnich piętnastu lat.

Biblioteka Publiczna w Gołdapi