OGŁOSZENIA

To dzięki nim otrzymujemy przesyłki, ważne dokumenty, miłe niespodzianki od przyjaciół

Listonosze i doręczyciele przesyłek są to ludzie dzięki, którym otrzymujemy swoje przesyłki zamówione zakupy, ważne dokumenty z instytucji, czy miłe niespodzianki od przyjaciół.

Międzynarodowy Dzień Listonosza i Doręczyciela Przesyłek przypada 16 lutego z tej okazji Biblioteka Publiczna w Gołdapi gościła pana Huberta Bitowskiego naczelnika Urzędu Pocztowego w Gołdapi oraz pana Henryka Tyszlaka listonosza.

Zaproszeni goście zapoznali uczestników spotkania, którymi byli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi, z postaciami bajkowymi z publikacji dla dzieci o przygodach i pracy listonosza.

Dzieci z dużym zainteresowaniem wysłuchały zaprezentowanej bajki w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom. Dzieci zadawały pytania związane z pracą listonosza, na które panowie odpowiadali bardzo wyczerpująco. Każde dziecko otrzymało list doręczony przez listonosza do rąk własnych, chętni złożyli podpis odbioru listu poleconego oraz mogło przez chwilę zostać listonoszem.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Listonosza i Doręczyciela składamy wyrazy szacunku za trud codziennej pracy. Życzymy również dużo zdrowia, energii, wytrwałości, pomyślności, wielu sukcesów w pracy oraz wielu odwzajemnionych uśmiechów.

Ubezpieczenia
Rol-Masz
Fotowoltaika
PK Serwis 2023