Tęskniliście za maseczkami? O to jak rząd chce nas wykończyć

Tęskniliście za maseczkami? O to jak rząd chce nas wykończyć źródło zdjęcia: https://wroclaw.wp.pl/koronawirus-w-polsce-protest-przeciwko-pandemii-sciagnij-maske-6551401360706368a

Cała Polska w strefie żółtej od 10 października. To oznacza, że zasady obowiązujące w strefie żółtej rozciągnięte zostaną na cały kraj. To między innymi obowiązkowe noszenie maseczek, także w przestrzeni publicznej. Rząd wprowadza kolejne ograniczenie: limit osób, biorących udział w imprezach, także rodzinnych, został ustanowiony na 75 osób. Takie są informacje, które przekazał podczas trwającej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki.

 

 

Przypominamy, że we wtorek Minister zdrowia wprowadził „politykę zero tolerancji„. Przepisy mają być jednoznaczne i pozwolić funkcjonariuszom adekwatnie i skutecznie reagować na łamanie nakazów i zakazów związanych z walką z pandemią koronawirusa. Bez maseczek, tam gdzie to konieczne, tylko z zaświadczeniem lekarskim o przeciwwskazaniu – to pierwsza ważna zmiana. – Każda osoba bez maseczki i nie posiadająca takiego dokumentu będzie podlegać karze – zaznaczył minister zdrowia.

 Statystyki z 2013 roku, ukazują np. zachorowania na nowotwór złośliwy wynoszące 156.487. W Polsce rak zabija blisko 110 tysięcy osób, z czego około 100 tysięcy umiera w wyniku nowotworów złośliwych. Na chwilę obecną od początku „pandemii” liczba zachorowań – ok. 115.000, zgonów – 3.000. Przypominamy, że wskaźnik śmiertelności w Polsce na COVID – 19 (dane z MZ) wynosi 2,6%, jest to wystarczające, żeby rząd mógł pokazać nam, gdzie jest nasze miejsce.

Barbara Stanisławczyk o C19 w Salonie Dziennikarskim 26.09.20

O C19 mówiła też Barbara Stanisławczyk 🧐

Opublikowany przez KUKIZ15 • Głogów Sobota, 26 września 2020

 

Komentarze

  • Zenon

    2020-10-08 22:16:04

    Niech sobie w dupę wsadzą tą swoją pandemię-której nigdy nie było, bo jest to tylko i wyłącznie pandemia medialna, a masek nie trzeba nosić, bo jest to tylko zalecenie a nie przymus. Zresztą wszystkie te rozporządzenia, zakazy i nakazy są niezgodne z konstytucją.