OGŁOSZENIA

Tą wspaniałą przygodę dzieciaki na pewno zapamiętają na długo!

20220607_133305

Klasa III a ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi spędziła 3 wspaniałe pełne przygód oraz wypoczynku dni w MAJĄTKU MARCZAK w miejscowości Giże.

Wymarzona pogoda pozwoliła dzieciom korzystać z atrakcji na świeżym powietrzu, a były to między innymi: jazda na gokartach i hulajnogach, gra w golfa, akrobacje na trampolinach, liczne gry i zabawy zespołowe, spacery i przeróżne szaleństwa wśród zieleni, przepięknie kwitnących egzotycznych krzewów oraz pięknego jeziorka.

Wspaniałym wyzwaniem okazały się podchody. Podążając za strzałkami i znakami dzieci, odnajdywały kolejne zadania ukryte w różnych zakamarkach i po starannym wykonaniu każdego z nich podążały dalej. Celem było odnalezienie skarbu w postaci miłych upominków oraz otrzymanie przez każdego uczestnika Odznaki Mistrza podchodów w terenie. Radość i satysfakcja po wspólnym przejściu tej niełatwej drogi była ogromna.

Wieczorami cieszyliśmy się wspólnymi chwilami przy ognisku, piekąc kiełbaski i oczywiście, ukochane pianki. Fantastycznie bawiliśmy się również na dyskotece w świetle kolorowych laserów, reflektorów oraz przy ulubionej muzyce.

To była wspaniała i bardzo udana wycieczka, którą każdy z nas zapewne na długo zapamięta.

Małgorzata Werra

Bożena Gojlik