OGŁOSZENIA

Szybka jazda, adrenalina i rywalizacja- Rajd Polski powraca do Gołdapi!

Co powiecie na 300 kilometrów na trasach 19 szutrowych odcinków specjalnych? Brzmi ciekawie? No właśnie! Przedstawiamy nie lada gratkę dla miłośników szybkiej jazdy.

Od 27 do 30 czerwca 2024 roku odbędzie się Orlen 80. Rajd Polski 🇵🇱. Tegoroczna edycja nie ominie Gołdapi! W naszym mieście są zaplanowane dwa „oesy” (odcinki specjalne)- 29 czerwca w sobotę o godzinach:

  • 9:45
  • 17:15.

Zostanie przygotowanych aż 70 stref kibica!

„Przy większości z nich zorganizowane będą pojemne parkingi, a część z nich będzie miała charakter Rally Campingów” powiedział Andrzej Król z firmy Top Racing. W większości mają być w nich ulokowane punkty małej gastronomii, toalety oraz ekrany z transmisją na żywo.

Jakie atrakcje jeszcze na nas czekają? Organizatorzy przewidują opcję obejrzenia zmagań kierowców z góry, podczas lotu helikopterem. W sobotę będzie możliwość zajęcia miejsca pilota w rajdówce! A finał piątkowych i sobotnich atrakcji to wieczorne Rally Party dla kibiców. 

Dostęp do całej trasy rajdu jest biletowany.

Harmonogram jest dostępny w naszej galerii. Szczegółowe mapy mają zostać opublikowane przez organizatorów 27 kwietnia, zgodnie z obowiązującym Regulaminem, na dwa miesiące przed rozpoczęciem zawodów.

Bilety: https://www.topgift.pl/pl/producers/wrc-rally-poland-1678804961.html

źródło zdjęć: https://rajdpolski.pl/