OGŁOSZENIA

Szukasz mebli ogrodowych wysokiej jakości? GICOR tworzy je specjalnie dla Ciebie!

Sezon ogrodowy w pełni – czas rodzinnego grilowania, spotkań z przyjaciółmi i relaksu na świeżym powietrzu. Jeśli marzysz o stworzeniu przestrzeni ogrodowej, w której każda chwila będzie niezapomniana, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić Ci sezon ogrodowy, firma GICOR oferuje 10% rabat na produkty z kategorii Dom i Ogród. Wystarczy podać hasło „TerazGołdap” przy zakupach w sklepie stacjonarnym.

Czy znudziło Ci się nieustanne walczenie ze sprzątaniem przypalonego grilla lub opiekacza? Paleniska ogrodowe, grille, kociołki, patelnie, garnki oraz opiekacze wykonane w 100% z żeliwa to gwarancja nie tylko lepszych posiłków, ale także ułatwionej pielęgnacji. Dodatkowo, grille posiadają regulację, pozwalającą na dowolne dostosowanie położenia rusztu. Dzięki temu nie tylko ułatwiasz sobie pracę podczas grillowania, ale również kontrolujesz temperaturę, unikając przypalenia potraw.

GICOR to firma, która z pasją tworzy meble ogrodowe i akcesoria. Wyroby nie tylko zachwycają funkcjonalnością, ale także wyjątkowym designem. Posiada szeroki wybór produktów, w tym paleniska ogrodowe, grille, kociołki, patelnie, garnki oraz opiekacze, wykonane z 100% żeliwa.

Naczynia żeliwne marki GICOR są zaimpregnowane olejem jadalnym i wypalone w specjalnym piecu, aby nadać potrawom niepowtarzalny smak i aromat. Dbając o trwałość i estetykę, firma tworzy meble, naczynia i akcesoria, które sprawią, że Twoja przestrzeń ogrodowa będzie nie tylko funkcjonalna, ale także piękna i wyjątkowa.

Poszukujesz mebli ogrodowych wysokiej jakości? Firma GICOR ma dla Ciebie idealne rozwiązanie, które pozwoli stworzyć niezapomniane chwile w sezonie ogrodowym!

 

Katalog produktów znajdziecie tutaj: 

www.gicor.pl/KATALOG

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź:

    Fanpage: www.facebook.com/gicor

🌐 Strona Internetowa: www.gicor.pl/

📞 Zadzwoń +48 601 781 566

Proniek
Ubezpieczenia
Rostek, Rawinis
Sauna
Beauty Space
Eko-pal
PK Serwis 2023
Rol-Masz