OGŁOSZENIA

Szlachetny gest Filipa Chajzera dla chorego chłopca z Bań Mazurskich!

Filip Chajzer, większości z Was znany z programów TVN, niedawno postanowił oddać się budowie letniskowego domku kilka kilometrów od Bań Mazurskich. To jednak nie jego prace budowlane stały się tematem rozmów – to przede wszystkim jego szlachetny gest wobec 14-letniego Maćka Perżyło, ucznia z Bani Mazurskich, który toczy trudną walkę z glejakiem, rzadkim nowotworem mózgu.

Wiadomość o Maćku dotarła do niego podczas prac nad letniskowym domkiem. To wtedy zrodziła się myśl, że może wnieść coś istotnego w życie chłopca i jego rodziny.

Oprócz standardowego nagłośnienia zbiórki i zachęcenia swoich obserwatorów do wpłat, Filip postanowił przekazać na nią cały dochód z wynajmu swojego domku letniego za ostatnie trzy miesiące.

 

Od opublikowania postu minęło ledwie 17 godzin, a na stronie pojawiło się mnóstwo wpłat!  Zbiórka zapełniła się aż w 111 % ! 

Jednak Chajzer nie zatrzymał się tylko na wsparciu finansowym. Postanowił w najbliższą środę spotkać się z chłopcem i przekazać mu odrobinę otuchy w walce z chorobą.

https://www.instagram.com

https://www.siepomaga.pl/maciek-perzylo

Rol-Masz
PK Serwis 2023
Sauna
Eko-pal
Beauty Space
Proniek