OGŁOSZENIA

Suwalczanka zaprezentuje Polskę na EUROWIZJI JUNIOR!

Tegoroczny reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2023 została wyłoniona spośród finalistów programu Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2023. Do wielkiego finału trafiły osoby, które według jurorów najlepiej wypadły na scenie w każdym z trzech odcinków.

Wśród nich znaleźli się: Leon Olek, Daria Malicka, Filip Robak, Gracjana Górka i Maja Krzyżewska.

Maja Krzyżewska to 12-letnia wokalistka z Suwałk. Urodziła się w miasteczku Szeszupka w gminie Jeleniewo. Swój głos szkoli w Studiu Piosenki Świetlik w Suwalskim Ośrodku Kultury. I to właśnie ona zaprezentuje Polskę na tegorocznej Eurowizji Junior!

Jurorzy dali Mai tylko 1 punkt. Widzowie zdecydowali inaczej.

Maja zaśpiewała utwór „I just need a friend„, która niesie za sobą ważne przesłanie. „Piosenka to apel dzieci do rodziców, żeby poświęcali więcej czasu dzieciom, bo nastały takie czasy, że kontakt zanika. Ważne jest, żeby rodzice dali uwagę dzieciom” – mówiła Maja.

Okazuje się, że występ Mai w programie był poniekąd trochę wynikiem przypadku, a trochę szczęścia. Mama, widząc, że świetnie sobie radzi w telewizyjnych show, postanowiła zabrać córkę na casting.

Maja wzięła udział w The Voice Kids, gdzie doszkalała się pod okiem Cleo, teraz przed nią trudne wyzwanie, trzymamy kciuki!

Eurowizja Junior 2023 zaplanowana jest na 26 listopada. Tegoroczne edycja odbędzie się w hali Palais Nikaïa w Nicei.

Zapraszamy do zobaczenia wideo z występu.

 

Beauty Space
Rol-Masz
Proniek
Eko-pal
PK Serwis 2023
Sauna