Sukces zawodników MUKS PIORUN Gołdap

Sukces zawodników MUKS PIORUN Gołdap źródło zdjęcia: fot. facebook/UMwG
Bardzo dobry występ odnotowali zawodnicy MUKS PIORUN Gołdap podczas Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego OZP w Olsztynie.
W piątek 20.11.2020 r. w Olsztyńskiej pływalni Aquasfera spotkali się najlepsi pływacy z naszego województwa, aby rywalizować o tytuły Mistrzowskie, a wśród nich 11 zawodników z Gołdapi trenowanych przez Adama Kozłowskiego.
Po bardzo długiej przerwie od startów związanej z obecnie panującą sytuacją PIORUNKI spisały się bardzo dobrze. Do Gołdapi przywiozły, aż 23 medale. Wszyscy poprawili swoje rekordy życiowe, a wielu z nich wróciło z tytułami Mistrzów. Do rywalizacji przystąpili:
Karolina Jarocka – trzykrotna Mistrzyni województwa na dystansach 50m i 100m stylem dowolnym, 50m stylem klasycznym.
Antoni Kisielewski – Mistrz Województwa na dystansach 100m stylem klasycznym i 50m stylem dowolnym oraz Wicemistrz na dystansie 50m stylem klasycznym.
Karol Nowak – Mistrz Województwa na dystansie 50m stylem klasycznym oraz Wicemistrz na dystansach 50m stylem dowolnym oraz 100m stylem klasycznym.
Inga Naszkiewicz – Mistrzyni Województwa na dystansie 100m stylem zmiennym, Wicemistrzyni na dystansie 100m stylem dowolnym oraz brązowa medalistka na dystansie 50m stylem dowolnym.
Laura Kozłowska – Mistrzyni Województwa na dystansie 50m stylem grzbietowym oraz Wicemistrzyni na dystansie 100m stylem grzbietowym.
Oskar Kozłowski – Wicemistrz Województwa na dystansie 50m i 100m stylem grzbietowym oraz brązowy medalista w kategorii OPEN 100m stylem grzbietowym.
Juliusz Walkiewicz – Wicemistrz Województwa na dystansie 100m stylem dowolnym oraz brązowy medalista na dystansie 50m stylem grzbietowym.
Roksana Puchalska – Wicemistrzyni Województwa na dystansie 100m stylem dowolnym oraz brązowa medalistka na dystansach 100m stylem klasycznym oraz 400m stylem dowolnym.
Agata Roczeń – brązowa medalistka na dystansie 50m stylem grzbietowym.
W zawodach wystartowały również: Natalia Zapolnik oraz Hania Prochowicz, które znacząco poprawiły swoje rekordy życiowe.

Źródło: UMwG

Komentarze    Brak komentarzy